הפורום נסגר!

במקומו נפתח פורום חדש, טוב יותר בהרבה מובנים. >>>>
אתם מוזמנים להצטרף אליו, בואו!

ההצטרפות לפורום התכנות החדש כרוכה בתשלום חודשי סמלי.

משתמשים חשובים

מרוצים? שתפו אותנו כאן

משתמשים חשובים

הודעהעל ידי mat » 24 יוני 2015, 12:07

הרשמים המפרגנים שלכם מהווים גורם חשוב בהתפתחותה של נטפרי.
כידוע לכולכם, מאחורי הסינון שלנו, עומדים צוות מסור של מתנדבים המשקיע אין ספור שעות וימים למען המטרה של סינון איכותי, מתקדם וכמובן- שירות ותמיכה ברמה מקצועית ומהירה.
אנחנו משקיעים משאבים ומאמצים על מנת לשפר את שביעות הרצון שלכם, המשתמשים שלנו.
כל משוב חיובי, מגביר את המוטיבציה לפתח ולקדם את המערכת עוד יותר, כך שהמענה יתאים לכל סוגי הצרכים השונים בהם אתם נפגשים.

תודה מראש על הפרגון שתשאירו כאן.
mat
משתמש וותיק

שלח תודה: 92 פעמים
קיבל תודה: 893 פעמים

Re: משתמשים חשובים

הודעהעל ידי SSS » 24 יוני 2015, 13:25

עברנו לאחרונה לנטפרי לאחר שהיינו אצל חברת סינון אחרת, אני לא יגזים אם אומר שהאינטרנט של נטפרי יותר נקי מרחוב ר' עקיבא וגאולה שבירושלים.
האינטרנט שלכם נקי במאה אחוז, כמו שהצבתם לכם ליעד.
עברנו מחברת הסינון הקודמת לאחר אין ספור נפילות של החסימה, וכל שאר מרעין בישין, קיבלנו עכשיו סינון אמיתי ויעיל.
והכל בשירות אדיב ומסור, עם אכפתיות ודאגה על כל תקלה ופניה!
חן חן לכם!!!
יותר ממה שכתבתי כתוב כאן!

תודתנו נתונה למאט, גולן, וכל שאר המתנדבים העושים יום ולילה למען ההצלחה הגדולה!!!
חזקו ואימצו!!!
SSS
משתמש וותיק

שלח תודה: 87 פעמים
קיבל תודה: 41 פעמים

הודעהעל ידי נחלים » 24 יוני 2015, 13:45

כאחד שעבד בשנים האחרונות בכמה וכמה משרדים כשבכולם היו המחשבים מסוננים ע"י הפילטרים הטובים ביותר - חשוב לי להביע בזאת את הערכתי הכנה למפתחים של 'נטפרי' שגם עושים עבודת קודש לשם שמים, ולא פחות חשוב עושים זאת באופן מקצועי ומרשים.
עדיין לא ראיתי סינון מקצועי וטוב כמו נטפרי, ואפי' שלא הכל פתוח ברגע - חדוות היצירה והשותפות נותנת את הכח לכולם להתאזר בסבלנות!

אני אישית משתמש בנייד ומותקנת בו חסימה של 'נתיב', מצפה בכליון עיניים לסיום הפיתוח של התוכנה למחשב בכדי לקבל איכות וסינום ללא פשרות!

כמו כן בכל המקומות שעבדתי לאחרונה עברו לספק RL ובסינון של נטפרי!
נחלים
משתמש וותיק

שלח תודה: 112 פעמים
קיבל תודה: 113 פעמים

הודעהעל ידי טהור ונקי » 07 ינואר 2016, 22:42

תקשיבו טוב אין כמו נטפרי ואני כבר יסביר את עצמי
קודם כל טכנית החסימה של נט צח נתיב אתרוג וכדו' כולם בני פריצות הם ויש הרבה סכנות בתוכם והם לא מסננים תמונות ומה שפתוח פתוח עד הסוף ואין כאן המקום להאריך :cry:
ולהבדיל נטפרי מצוחצח ונקי בלי שמץ של ליכלוך ממש עבודה קדושה ומצוינת ודיברתי עם כמה אקרים שלא מצאו שום פריצה לאינטרנט המסונן של נטפרי
ואני יסביר לכם למה כיון שהחסימות הנ"ל עושים את הסינון לאינטרסים בלבד כדי לקבל את הכסף של הלקוחות ואינם מתכונים בכלל לשם שמים לכן את השירות שהם חייבים הם נותנים ואם יבוא אחד ויגיד להם שיש כאן תמונה ושם תמונה יורידו והם לא חוששים לראיות אסורות אלא לשרות לוקחות בלבד
מה שאין כן נטפרי עושים את החסימה לשם שמים בלבד וכדי שעם ישראל קדושים לא יכשלו ח"ו בתוכן או בראיות אסורות רחמנא ליצלן ומשקיעם בזה הרבה בלי אינטרסים של כסף אלא בכוונה קדושה בלבד ואפ' על עצמם הם שומרים ולא עושים עבודה זאת לבד אלא דרך כאלה שלא נאסרו בראיות אסורות כמו שאתם יכולים לראות שהתמונות איטיות בימים אלו כיון שהעובדים חוגגים את יום אידם
ממש נפלא ושה' ישלם שכרם ושיהיה להם הרבה הצלחה בכל מעשה ידיהם אמן
ושיהיה באמת לעילוי נשמת אביאם ותהא נשמתו צרורה בצרור החיים אמן :D :D :D
טהור ונקי

שלח תודה: 0 time
קיבל תודה: 5 פעמים

הודעהעל ידי טהור ונקי » 07 ינואר 2016, 22:42

טהור ונקי כתב:תקשיבו טוב אין כמו נטפרי ואני כבר יסביר את עצמי
קודם כל טכנית החסימה של נט צח נתיב אתרוג וכדו' כולם בני פריצות הם ויש הרבה סכנות בתוכם והם לא מסננים תמונות ומה שפתוח פתוח עד הסוף ואין כאן המקום להאריך :cry:
ולהבדיל נטפרי מצוחצח ונקי בלי שמץ של ליכלוך ממש עבודה קדושה ומצוינת ודיברתי עם כמה אקרים שלא מצאו שום פריצה לאינטרנט המסונן של נטפרי
ואני יסביר לכם למה כיון שהחסימות הנ"ל עושים את הסינון לאינטרסים בלבד כדי לקבל את הכסף של הלקוחות ואינם מתכונים בכלל לשם שמים לכן את השירות שהם חייבים הם נותנים ואם יבוא אחד ויגיד להם שיש כאן תמונה ושם תמונה יורידו והם לא חוששים לראיות אסורות אלא לשרות לוקחות בלבד
מה שאין כן נטפרי עושים את החסימה לשם שמים בלבד וכדי שעם ישראל קדושים לא יכשלו ח"ו בתוכן או בראיות אסורות רחמנא ליצלן ומשקיעם בזה הרבה בלי אינטרסים של כסף אלא בכוונה קדושה בלבד ואפ' על עצמם הם שומרים ולא עושים עבודה זאת לבד אלא דרך כאלה שלא נאסרו בראיות אסורות כמו שאתם יכולים לראות שהתמונות איטיות בימים אלו כיון שהעובדים חוגגים את יום אידם
ממש נפלא ושה' ישלם שכרם ושיהיה להם הרבה הצלחה בכל מעשה ידיהם אמן
ושיהיה באמת לעילוי נשמת אביאם ותהא נשמתו צרורה בצרור החיים אמן :D :D :D

טהור ונקי

קיבל תודה: 5 פעמים

הודעהעל ידי avr416 » 08 ינואר 2016, 09:46

טהור ונקי כתב:

א. הערה עקרונית: אני לא חושב שכדי לפרגן לנט פרי - צריך להשמיץ את החברות האחרות.. אפשר לשבח את הצדדים הטובים והחיוביים גם בלי ללכלך על אחרים.
ב. כתבת ששאר החברות "עושים את הסינון לאינטרסים בלבד וכו' ואינם מתכונים בכלל לשם שמים" - בעיני זו אמירה מאד חמורה, והיא ממש בגדר הוצאת שם רע!
מניין לך שהם אינם מכוונים לשם שמים כלל? וכי אתה בוחן כליות ולב?!?!
נכון, יכולות להיות חילוקי דעות ובעיניך יש דברים שאין שום היתר לפתוח אותם, אבל אולי להם יש דעה אחרת?
הרי כשאתה מחליט מה לחסום יכולות להיות חילוקי דיעות בין אנשים, ולא כולנו סוברים אותו דבר, אבל האם בגלל זה אין כוונתנו לשם שמיים?! ועוד שיש ציבור שאם תחסום לו את הכל - הוא ישתמש באינטרנט פרוץ לגמרי, אז לא עדיף שישתמש בסינון חלקי שחוסם את הדברים הנוראים ביותר, גם אם עדיין יש בו פרצות וכדו', הרי אף בדיני איסורים אמרינן "מאכילין אותו הקל הקל תחילה"?!
ולסיום, מהיכרות אישית עם אחד מהאנשים שמאד מאד דחפו להקמת אינטרנט רימון (שהיא החברה הראשונה שקמה בתור אינטרנט מסונן, לפני כן לא היה שום ספק אינטרנט מסונן. היו רק תוכנות חסימה שונות), כל המטרה שלו הייתה לשם שמים והוא השקיע בזה את כל כספו ומרצו, והוא אדם ת"ח וירא שמים (שאין לו יותר מדי כסף..).
נכון שלאחר מכן "רימון" נקנו ע"י נטויז'ן שהיא חברת בת של סלקום.. והיום זו חברה מסחרית לכל דבר וענין, אבל עדיין השורש והמטרה שלה היא לשם שמים, להציל את הציבור הרחב מהבעיות הגדולות שיש באינטרנט.
אני מסכים שיש להם עוד הרבה מה לתקן ולשפר..
ג. לא צריך לשלוח את אותה הודעה פעמיים.. ואין צורך לכתוב באותיות של קידוש לבנה.
ד. יישר כח על הפרגון לנטפרי!! באמת מגיע להם על כך הרבה יישר כח!! על כל ההשקעה העצומה והכל בהתנדבות לשם שמים!!! "ישלם ה' פעלכם ותהי משכורתכם שלימה מעם ה' אלוקי ישראל".
avr416
משתמש וותיק

שלח תודה: 1074 פעמים
קיבל תודה: 442 פעמים

הודעהעל ידי 5566brs » 08 ינואר 2016, 11:11

רוצה לשתף מהתנסות אישית.
אני באופן אישי פרצתי את רימון (ברמת סינון בינונית) ואת אתרוג.
וכל התוכנות למיניהם שמותקנות על המחשב ידוע לכולם שאין להם שום ערך למי שיש לו אפילו רק קצת ידע בהתקנת מערכת הפעלה.
תכל'ס המטרה שלהם היא ודאי פיננסית, וכל מי שאומר אחרת פשוט תמים.
אבל למה האתר של נטפרי כל הזמן נופל?????????????????
5566brs
משתמש וותיק

שלח תודה: 10 פעמים
קיבל תודה: 20 פעמים

הודעהעל ידי avr416 » 09 ינואר 2016, 20:38

5566brs כתב:רוצה לשתף מהתנסות אישית.
אני באופן אישי פרצתי את רימון (ברמת סינון בינונית) ואת אתרוג.
וכל התוכנות למיניהם שמותקנות על המחשב ידוע לכולם שאין להם שום ערך למי שיש לו אפילו רק קצת ידע בהתקנת מערכת הפעלה.

א. פרצת את הסינון לגמרי, או שהצלחת להוריד לרמה היותר נמוכה? כי הם טוענים שהחסימה אצלם ברמת השרת ואין שום יכולת לגשת לכל אתרי התועיבה למיניהם..
ב. זה שמי שיש לו ידע במערכות הפעלה יכול לפרוץ - זה לא אומר שאין ערך לכל התוכנות. כיון שרוב האנשים לא יודעים לפרוץ. אני מעולם לא ידעתי, וגם היום עדיין לא יודע איך לפרוץ.. וגם אני לא רוצה לדעת..
רוב האנשים החסימה הזאת טובה מאד - גם אם יש האקרים שיודעים לפרוץ.
5566brs כתב:תכל'ס המטרה שלהם היא ודאי פיננסית, וכל מי שאומר אחרת פשוט תמים.

לא אמרתי שאין להם מטרה פיננסית. השאלה היא האם בגלל שהמטרה שלהם פיננסית - אז זה אומר שהם אינם מכוונים לשם שמים?!?!
האם בגלל שאני בונה תוכנה עסקית ואני רוצה שהיא גם תהיה ריווחית - אני כבר לא מכוון לשם שמים וכל רצוני הוא רק לעשוק את לקוחותי?!?!
מה הקשר?!
להיפך, עם כל הכבוד לאידיאלים, אבל אם רוצים דבר שיהיה רציני וחזק ויעיל - צריך שהוא יהיה ריווחי, כי כמה אנשים יש כמו MAT שמוכנים לעבוד ולפתח סינון ללא שום תמורה? הרי בסופו של יום אתה צריך לפרנס את המשפחה שלך (וגם זה אידיאל לא פחות חשוב..). הקב"ה ברא אותנו בעולם עם נשמה וגוף, כדי להחזיק את הנשמה יש צורך בגוף. כמובן, שהנשמה היא העיקר, אבל הדאגה לצורכי הגוף אינה סותרת זה.
לכן אני לא רואה שום סתירה, ולהיפך אני חושב שזה חשוב שדברים ערכיים ואידיאלים יהיו בסופו של יום גם ריווחיים, ולכן חברת סינון גם צריכה להיות רווחית. נכון שיש בעיה כשאתה מנסה להיות גם ריווחי וגם אידיאליסט.. אבל בשביל זה הקב"ה ברא אותנו בעולם כדי שנדע להתמודד ושהנשמה תופיע ע"י הגוף ולא שחלילה הגוף ישתלט על הנשמה..
אני חושב שדווקא בגלל שחשוב לנו לפתח את הסינון ולשפר אותו - אנו צריכים להיזהר ולא לזלזל בשאר הסינונים. צריך לזכור שגם להם יש מקום, וגם הם עושים עבודה מאד מאד חשובה!! יש הרבה מאד אנשים שכנראה לא יעברו לנט-פרי, אבל מאידך - הם כן גולשים בנתיב, רימון או באתרוג, ונראה לי ברור שעדיף שהם יגלשו שם מאשר ישתמשו באינטרנט פרוץ לגמרי, לא כן?
אז גם כשבאים לתקן ולשפר - צריך ליזהר לא להרוס את מה שכבר קיים.
avr416
משתמש וותיק

שלח תודה: 1074 פעמים
קיבל תודה: 442 פעמים

הודעהעל ידי צוריאל » 18 פברואר 2016, 11:09

תודה לכל הצוות שעמלים עד שעות מאוחרות ,הסבלנות והמיקצועיות בטיפול בתקלות
צוריאל

קיבל תודה: 1 time

הודעהעל ידי סתם » 22 פברואר 2016, 22:49

אני עובדת בעריכה, לצורכי המקצוע הייתי חייבת אינטרנט, אבל התמהמהתי הרבה, מכיוון שרציתי שהבית שלי יישאר נקי לגמרי!!!
בינתיים, איכשהו ניסיתי לתמרן... כשראיתי שאין מנוס, התחלתי לברר ביתר רצינות על אינטרנט מסונן, חברה המליצה לי מאד על נטפרי, בררתי והלכתי על זה. ואני חייבת לציין שלא חלמתי שיכול להיות אינטרנט מסונן כל כך, ונקי כל כך.
מה שבמיוחד מפליא אותי זה הסינון הפנימי הקפדני, אני מחפשת באתרים את מה שאני צריכה ואני נהנית כל כך שיש משהו שהולך לפני ומנקה לי את הדרך.

תודה ענקית, ו- תמשיכו לזכות למצוות.
סתם

שלח תודה: 1 time
קיבל תודה: 6 פעמים

הבא

חזור אל נטפרי - רשמים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: all bots ו 0 אורחים

Fatal: ./cache/ is NOT writable.