הפורום נסגר!

במקומו נפתח פורום חדש, טוב יותר בהרבה מובנים. >>>>
אתם מוזמנים להצטרף אליו, בואו!

ההצטרפות לפורום התכנות החדש כרוכה בתשלום חודשי סמלי.

אשריכם ואשרי חלקיכם!

מרוצים? שתפו אותנו כאן

אשריכם ואשרי חלקיכם!

הודעהעל ידי תן חיוך! » 21 פברואר 2016, 01:59

אני משתמש מזה כחצי שנה בנטפרי,
אני צריך לעבודתי מייל בלבד, ואכן יש לי מייל בלבד (עם ג'מבו מייל ושליחת הקבצים של מג'יקוד) בכשרות המהודרת של רבני 'נטפרי' שיחיו

לנוכח דרישותי המיוחדות, אין שום סינון שמאפשר את האתרים המסוימים הללו בלבד, מלבד נטפרי.
מלבד זאת, אני כמעט ולא צורך שירות, כיון שאין אתרים שאני נכנס אליהם (ב"ה חסום לי חיפוש גוגל בכלל - אני יכול להיכנס לGMAIL אך ורק על ידי לינקים)
אבל כאשר אני צורך שירות מדי פעם ונענה במהירות על ידי מתנדבים, דמעות זולגות מעיני - מי כעמך ישראל!!!
בני אדם מוכשרים, שכל שעה שלהם שווה המון כסף, שיכולים לעשות לביתם ולהצליח,
הולכים ומוכרים את כל גופם ומשעבדים את רעיונם ורוחם ונפשם - בשביל כלל ישראל, בשביל להציל את הדור הבא, שלא על מנת לקבל פרס או כבוד וכיו"ב...

אני במשך כ-10 שנים מחפש ארגון שפועל 100% לשם שמים, ובעליו עלומים, ואין להם כבוד ותהילה.
לפני שנים ספורות מצאתי ארגון שהוא 90% לשם שמים, אבל עדיין העובדים בו מוכרים לציבור ורוחשים להם כבוד ותהילה,
עד שמצאתי את נטפרי, אני לא יודע בכלל רמז לשם של מי שעובד שם ומפתח שם, והוא הולך ומציל אותי מטומאת האינטרנט...

לאחר שהרהרתי בדבר הבנתי, שאין מי שיכול לשלם על דבר כזה, אין לכם אלא לצפות לבעל הגמולות היושב בשמים, הוא היחיד שיכול לשלם שכר על עבודה שכזו... ועל הצלת שארית הפליטה מטביעה באבדון, ובזכות ההשקעה בקדושת עם ישראל נזכה במהרה בזריחת אורו של משיח צדקנו בבי"א.
תן חיוך!

שלח תודה: 0 time
קיבל תודה: 18 פעמים

Re: אשריכם ואשרי חלקיכם!

הודעהעל ידי בסד » 21 פברואר 2016, 13:28

הצלחת להביע באופן מעורר השתאות את רחשי לבי, תודה רבה!
בסד

שלח תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 1 time

חזור אל נטפרי - רשמים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: all bots ו 0 אורחים

Fatal: ./cache/ is NOT writable.