הפורום נסגר!

במקומו נפתח פורום חדש, טוב יותר בהרבה מובנים. >>>>
אתם מוזמנים להצטרף אליו, בואו!

ההצטרפות לפורום התכנות החדש כרוכה בתשלום חודשי סמלי.

מדוע אי אפשר לגלוש בפורום של קארספורום?ועוד שאלות.  הנושא נפתר

מדריכים והסברים לפתרון בעיות.

מדוע אי אפשר לגלוש בפורום של קארספורום?ועוד שאלות.

הודעהעל ידי 2androider » 19 מאי 2016, 22:05

אהלן חברים, אני היום מצטרף חדש של נטפרי ולא מכיר כל כך את המערכת.
קודם כל אני רוצה לומר תודה עצומה לנטפרי על כל פעילות הקודש שהם עושים, אין מילים..
ברצוני לשאול כמה שאלות בנוגע לאפשרויות של נטפרי:
1.האם יש אפשרות לפתוח אתר מסויים מהרשימה של החסימה של נטפרי?
2.אם התשובה היא כן ,נניח אני רוצה לגלוש רק בדף\קבוצה מסויים של פייסבוק וכל שאר הדפים של פייסבוק יהיו חסומים יהיו חסומים אפשרי?
2.מדוע האתר של "קארספורום" חסום אני משתמש קבוע שלו ולא זכור לי שראיתי משהו חריג ולא טוב באתר?
3.האם ניתן שיהיה אפשרות של גלישה באינטרנט רק 3 שעות ביום וכל שאר היום כל מרחבי האינטרנט יהיו חסומים?
4.מה זה הסימניי שאלה שבצבע תכלת ליד התוצאות בגוגל
5.האם ניתן להנות מהסינון גם בטאבלטים (יש לי סים של 019 עם נטפרי) ניסיתי ורק שאני מחבר למחשב את הטאבלט בתור מודם אז פועל האינטרנט במחשב אבל בדפדפן של הטאבלט אין גישה לשום אתר.
6.מה זו האפשרות הזו: "שלח קוד 200 OK גם בדפי חסימה"?
7.האם ישנה אפשרות שלא תהיה לי אפשרות לשנות את ההגדרות אלא אם כן אני מרים טלפון לגורם כלשהו בכדי שהוא ישנה לי את ההגדרות כרצוני (אני חושב שככה זה הולך\יש אפשרות כזו ברימון)?
8.מה לגבי יוטיוב אני מבין שכולו חסום נכון? האם זה הולך להשתנות? אם אני רוצה לראות סרטון מסוים שאין בו תוכן לא טוב מה אפשר לעשות בכדי לראות אותו?
אשמח לקבל תשובות (לפחות על חלקם :roll: ) לשאלות מחברי הפורום.
כל תשובה תתקבל בברכה,תודה לכם.
2androider

שלח תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

Re: מדוע אי אפשר לגלוש בפורום של קארספורום?ועוד שאלות.

הודעהעל ידי מלבב » 19 מאי 2016, 22:28

שלום וברוך בואכם לנטפרי!

המלצה נפלאה שלי היא - לעשות חיפוש בפורום ולקרוא על כל מיני מצבים בנטפרי. זה יעזור לך לעוד דברים.
מלבב
משתמש וותיק

שלח תודה: 371 פעמים
קיבל תודה: 86 פעמים

הודעהעל ידי PHAR » 19 מאי 2016, 22:41

שלום וברוכים הבאים.
אשתדל לענות לפי מה שהספקתי ללמוד.
1. יש ארבעה סוגי אתרים בנטפרי. פתוח- נבדק ואושר. חסום- נבדק ונפסל. שלישי- לא נבדק (סימן שאלה). והאחרון הוא אתר ש"איננו יודעים כיצד לסנן אתר זה וכו" שלפעמים באתרים אלו יש אשכול פתוח. לדוגמה אתר הורדות מסוים (P30DOWNLOAD) שהוזכר כאן שאשכול התוכנות שלו בלבד פתוח.
2. איני יודע, אך אני מניח שפייסבוק חסום לגמרי.
2(ב'). איני יודע.
3. כן. באזור האישי שלך בנטפרי תחת "פרטי משתמש"/"הגדרות סינון" "הפעלת פרופילים".
4. סימני השאלה נועדו לחסוך זמן למשתמשי נטפרי. תוצאות חיפוש בגוגל מאתרים שעדיין לא נבדקו מופיעים עם סימן השאלה הנ"ל. אתרים פתוחים מופיעים כרגיל, והחסומים לא מופיעים כלל.
5. נדמה לי שכן, בדקת את הנושא של אישורי אבטחה?
6. איני יודע.
7. בנטפרי לא יעזור שתרים טלפון לשום גורם, אתר שאינו מאושר לא יפתח. ואם כוונתך להחמרה מעבר לסינון, נדמה לי שזה לא קשור לנטפרי.
8. יוטיוב עצמו לא נפתח, אבל כשתעשה חיפוש ממוקד על סרטון מסוים, בדף הסרטון תראה "שלח את הוידאו לבדיקה". ולחילופין, אם הוא פתוח תוכל לצפות בו, ואפילו ליהנות מתוספת ההורדה של נטפרי...

לסיכום, בקשר לשאלות 2, 5 ו-6 אני משאיר לאחרים את הזכות לענות, ולך את הזכות לחפש בפורום.
מקווה שעזרתי.
יהי רצון... שלא יארע דבר תקלה על ידי, ושלא אכשל... וישמחו בי חברי!
סמל אישי של המשתמש
PHAR
משתמש וותיק

שלח תודה: 71 פעמים
קיבל תודה: 138 פעמים

הודעהעל ידי דוד ל.ט. » 19 מאי 2016, 23:12

כתוספת לתשובתו האדיבה של PHAR,
כברירת מחדל משתמש חדש בנטפרי נהנה ממקסימום האתרים שנטפרי מאפשרת כלומר מסלול הכי פתוח. בקשה לפתיחה מעבר לזה איננה התאמה אישית אלא הצעה לבחינה של אתר חדש או לבחינה מחודשת של אתר שכבר נבחן.
בקשר ל2: פייסבוק נחשב אתר שנבחן והוגדר כפסול ואין אפשרות לקבל גישה לדף פסול בשום דרך ומסלול. בחינה מחדש להתיר אתר פסול או להחריג חלק ממנו לא הגיונית בפייסבוק כי גם לדף הכשר ביותר אין לגיטימציה עד כמה שאני יודע.
השאלה למה אתר פלוני סגור תלויה: אם מופיע "בדקנו וזה לא טוב" אז אהממ יש חילוק דעות קל בינך לבין הבודקים. אבל אם כתוב "אופס.. אנו לא יודעים מה יש כאן" לא כל כך שייך לשאול למה זה לא פתוח.

6. חסר תועלת ומשמעות למי שלא נצרך לזה.
7. אתה יכול לקבוע קוד להגדרות ולתת אותו לחבר.
סמל אישי של המשתמש
דוד ל.ט.
משתמש וותיק

שלח תודה: 1238 פעמים
קיבל תודה: 2019 פעמים

Re: מדוע אי אפשר לגלוש בפורום של קארספורום?ועוד שאלות.  הנושא נפתר

הודעהעל ידי 2androider » 19 מאי 2016, 23:33

PHAR כתב:שלום וברוכים הבאים.
אשתדל לענות לפי מה שהספקתי ללמוד.
1. יש ארבעה סוגי אתרים בנטפרי. פתוח- נבדק ואושר. חסום- נבדק ונפסל. שלישי- לא נבדק (סימן שאלה). והאחרון הוא אתר ש"איננו יודעים כיצד לסנן אתר זה וכו" שלפעמים באתרים אלו יש אשכול פתוח. לדוגמה אתר הורדות מסוים (P30DOWNLOAD) שהוזכר כאן שאשכול התוכנות שלו בלבד פתוח.
2. איני יודע, אך אני מניח שפייסבוק חסום לגמרי.
2(ב'). איני יודע.אם נטפרי חסמו בטעות אתר מסויים (כמו קארספורום) על לא עוול בכפו ניתן לעשות עם זה משהו?
3. כן. באזור האישי שלך בנטפרי תחת "פרטי משתמש"/"הגדרות סינון" "הפעלת פרופילים".
4. סימני השאלה נועדו לחסוך זמן למשתמשי נטפרי. תוצאות חיפוש בגוגל מאתרים שעדיין לא נבדקו מופיעים עם סימן השאלה הנ"ל. אתרים פתוחים מופיעים כרגיל, והחסומים לא מופיעים כלל.
5. נדמה לי שכן, בדקת את הנושא של אישורי אבטחה? ההורדה של האישור אבטחה היא בקובץ exe כך שמכשירי אנדרואיד לא יכולים לפתוח אותו האם יש דרך אחרת להתקין את האישור אבטחה באנדרואיד?
6. איני יודע.
7. בנטפרי לא יעזור שתרים טלפון לשום גורם, אתר שאינו מאושר לא יפתח. ואם כוונתך להחמרה מעבר לסינון, נדמה לי שזה לא קשור לנטפרי.לא הבנת אותי נכון התכוונתי לשאול - בהנחה שתכנים מסוימים לא מתאימים לי מהאתרים ה"פתוחים" של נטפרי ואני מעוניין לחסום אותם מה יעזור לי שהמפתחות בידי לשנות ולפתוח כמה שאני רוצה את האתרים שאני לא מעוניין לצפות בהם? אותו דבר לעניין החסימה של השעות מה יעזור לי אם אני יכול להכנס דקה לפני הזמן שהגדרתי שכל האתרים יהיו חסומים ולפתוח את האפשרות ויהיה לי שוב גישה לכל האתרים גם בשעות שהגדרתי מראש שתהיה חסימה?
8. יוטיוב עצמו לא נפתח, אבל כשתעשה חיפוש ממוקד על סרטון מסוים, בדף הסרטון תראה "שלח את הוידאו לבדיקה". ולחילופין, אם הוא פתוח תוכל לצפות בו, ואפילו ליהנות מתוספת ההורדה של נטפרי... דרך אגב כמה זמן לוקח עד שמטפלים בפניה נניח לפתיחת סרטון וכדומה?

לסיכום, בקשר לשאלות 2, 5 ו-6 אני משאיר לאחרים את הזכות לענות, ולך את הזכות לחפש בפורום.
מקווה שעזרתי.
תשובותיי באדום
ממש תודה לך עזרת לי מאוד והחכמתי מהתשובות.
מחכה לתשובות של חברים אחרים על השאלות שלא נענו בינתיים אני יריץ חיפוש בפורום אולי אמצא תשובות..
נערך לאחרונה על ידי 2androider בתאריך 20 מאי 2016, 13:31, נערך 2 פעמים בסך הכל.
2androider

הודעהעל ידי דוד ל.ט. » 19 מאי 2016, 23:46

2androider כתב:אם נטפרי חסמו בטעות אתר מסויים (כמו קארספורום) על לא עוול בכפו ניתן לעשות עם זה משהו?

פניה באיזור האישי.
2androider כתב:ההורדה של האישור אבטחה היא בקובץ exe כך שמכשירי אנדרואיד לא יכולים לפתוח אותו האם יש דרך אחרת להתקין את האישור אבטחה באנדרואיד?

הexe זה לא התעודה אלא תוכנה להתקנה שאכן לא מתאימה לאנדרואיד. באנדרואיד אתה לוחץ על התעודה להתקנה ידנית. לקלות העניין תוכל להקליד בשורת הכתובת של הדפדן באנדרואיד את הכתובת המקוצרת: 7722.ga ולאשר את ההתקנה.
סמל אישי של המשתמש
דוד ל.ט.
משתמש וותיק

שלח תודה: 1238 פעמים
קיבל תודה: 2019 פעמים

הודעהעל ידי מלבב » 19 מאי 2016, 23:48

הערה כללית:

אין כזה דבר בנטפרי שחוסמים בלי סיבה. הכל נעשה ונחסם מסיבה אחרי בדיקה קפדנית ויסודית. (ואשר עומדים מאחורי זה - לגמרי - רבני הארגון). מה שכן, ניתן שלא להסכים לאותם הסיבות שהיוו עילה לחסימה. ובמקרה שכזה ניתנת האפשרות להציע לנטפרי את הפתרון המתאים וכשזה מאושר הדבר נפתח מיד.
מלבב
משתמש וותיק

שלח תודה: 371 פעמים
קיבל תודה: 86 פעמים

הודעהעל ידי 2androider » 19 מאי 2016, 23:49

דוד ל.ט. כתב:כתוספת לתשובתו האדיבה של PHAR,
כברירת מחדל משתמש חדש בנטפרי נהנה ממקסימום האתרים שנטפרי מאפשרת כלומר מסלול הכי פתוח. בקשה לפתיחה מעבר לזה איננה התאמה אישית אלא הצעה לבחינה של אתר חדש או לבחינה מחודשת של אתר שכבר נבחן.בהמשך יכול להיות שיהיה אפשר להתאים גם אישית את ההגדרות של האתרים יש דיבור על כך?
בקשר ל2: פייסבוק נחשב אתר שנבחן והוגדר כפסול ואין אפשרות לקבל גישה לדף פסול בשום דרך ומסלול. בחינה מחדש להתיר אתר פסול או להחריג חלק ממנו לא הגיונית בפייסבוק כי גם לדף הכשר ביותר אין לגיטימציה עד כמה שאני יודע. שאלה, מדוע לא? אין אפשרות לשלוח לבדיקה את התמונות של דף פייסבוק מסויים כמו בכל אתר? או שמא אין אפשרות להריץ את הרובוט לחסימת תכנים לא רצויים?
השאלה למה אתר פלוני סגור תלויה: אם מופיע "בדקנו וזה לא טוב" אז אהממ יש חילוק דעות קל בינך לבין הבודקים. אבל אם כתוב "אופס.. אנו לא יודעים מה יש כאן" לא כל כך שייך לשאול למה זה לא פתוח.

6. חסר תועלת ומשמעות למי שלא נצרך לזה.
7. אתה יכול לקבוע קוד להגדרות ולתת אותו לחבר.

אוקי, רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך (לאחר שהגבתי בפעם השניה) אז תודה על התגובה שלך עזרת לי עוד להבין איך בנויה המערכת,שאלותיי באדום.
לילה טוב..
2androider

הודעהעל ידי למדן » 21 מאי 2016, 21:09

אין כזה דבר בנטפרי שחוסמים בלי סיבה.

לא הכי מדויק.. יכול להיות טעויות
נכון שפעילי נטפרי הם מלאכים... אבל הם גם בני אדם ובני אדם יכולים לטעות
נתקלתי בעבר בשתי אתרים שהיה נראה לי מוזר שהם חסומים, ושלחתי למערכת הפניות ואכן התברר שנחסמו בטעות.
סמל אישי של המשתמש
למדן
משתמש וותיק

שלח תודה: 48 פעמים
קיבל תודה: 39 פעמים

הודעהעל ידי PHAR » 22 מאי 2016, 05:18

2androider כתב:בהמשך יכול להיות שיהיה אפשר להתאים גם אישית את ההגדרות של האתרים יש דיבור על כך?
בקשר ל2: פייסבוק נחשב אתר שנבחן והוגדר כפסול ואין אפשרות לקבל גישה לדף פסול בשום דרך ומסלול. בחינה מחדש להתיר אתר פסול או להחריג חלק ממנו לא הגיונית בפייסבוק כי גם לדף הכשר ביותר אין לגיטימציה עד כמה שאני יודע. שאלה, מדוע לא? אין אפשרות לשלוח לבדיקה את התמונות של דף פייסבוק מסויים כמו בכל אתר? או שמא אין אפשרות להריץ את הרובוט לחסימת תכנים לא רצויים?

אוקי, רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך (לאחר שהגבתי בפעם השניה) אז תודה על התגובה שלך עזרת לי עוד להבין איך בנויה המערכת,שאלותיי באדום.
לילה טוב..

הרעיון של נטפרי היה שמה שטוב לך טוב לכולם בלי חכמות- ואני אתאכזב אם זה ישתנה.
בנוגע לפייסבוק- בדיוק כמו שדובר בעבר על משחקים- אנשים שוכחים לפעמים שכל ההיתר על אינטרנט חסום הוא לעבודה וגם זה בדיעבד. :cry:
בכל מקרה זה מאד מעניין אותך לקרוא X-X-X-X-X דף X-X-X-X-X של X-X-X-X-X בתוספת X-X-X-X-X ?
זה ברור שיש שם הרבה תכנים לא טובים, וכשיש בדף הרבה תכנים לא טובים הוא נחסם ע"י הרובוט.
יהי רצון... שלא יארע דבר תקלה על ידי, ושלא אכשל... וישמחו בי חברי!
סמל אישי של המשתמש
PHAR
משתמש וותיק

שלח תודה: 71 פעמים
קיבל תודה: 138 פעמים

הבא

חזור אל נט-פרי - תמיכה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: all bots ו 0 אורחים

Fatal: ./cache/ is NOT writable.