הפורום נסגר!

במקומו נפתח פורום חדש, טוב יותר בהרבה מובנים. >>>>
אתם מוזמנים להצטרף אליו, בואו!

ההצטרפות לפורום התכנות החדש כרוכה בתשלום חודשי סמלי.

פורום אוצר החכמה נחסם?!

יש לכם הצעה לשיפור? נתקלתם בבעיה? ספרו לנו

Re: פורום אוצר החכמה נחסם?!

הודעהעל ידי מאמין » 22 יולי 2015, 13:21

אהרן כתב:הנה ציטוט טרי משם
"איני רוצה להאריך בדוגמאות רק דוגמא קטנה אתרי חב"ד למיניהם ח"ו ע"ז ממש, ברסלב סתם משוגעים"

וזה תוך כדי הדברים שמסבירים מדוע החסימה לא מוצדקת.

קראתי את ההודעה שם וכמדומה שאתה עושה משהו לא הוגן, המילים שציטטת כתובים בציניות להראות את השקפת הועדה וכו' ע"ש ודוק
מאמין
משתמש וותיק

שלח תודה: 1 time
קיבל תודה: 10 פעמים

הודעהעל ידי אהרן » 22 יולי 2015, 13:32

לא נכון!
להיפך, הוא אומר בפירוש שאתרי ברסלב וחב"ד פתוחים לעומת אוצר החכמה שסגור.
אהרן
משתמש וותיק

שלח תודה: 414 פעמים
קיבל תודה: 318 פעמים

הודעהעל ידי מאמין » 22 יולי 2015, 13:40

אהרן כתב:לא נכון!
להיפך, הוא אומר בפירוש שאתרי ברסלב וחב"ד פתוחים לעומת אוצר החכמה שסגור.

סלח לי אבל אתה לא מבין דברים צינים, ברור שאתה טועה ולא הבנת אותו, כדאי שתקרא שוב.
מאמין
משתמש וותיק

הודעהעל ידי הקטן » 22 יולי 2015, 13:44

ראיתי היום לראשונה את נושא חסימת פורום אוה"ח עברתי על כל ההארות וכמה שעד היום הודאתי להי"ת על שמצאתי את החסימה הקדושה הזו עכשיו אני מודה בכפלי כפליים ברוך שמסר עולמו לשומרים אם אנו רוצים חסימה הרמטית זה חייב להיות בלי פשרות הייתי באתרוג ואין צריך להסביר את ההבדל מה גם ש"את אשר התרת אסרתי" הם מקיימים שם וע"י זה גורמים לאנשים לרדת ברמה וכו' אנו סומכים על צדיקי נט פרי ששומרים על קדושתינו אין אומרים לאדם חטא אתה כדי שיזכה חברך ועדיף לטעות בחסימה מאשר בפתיחה ובפרט כאן שזה בהוראת הוועדה או לנו אם נשמע לרבנים רק מה "אנו" מבינים כמובן שאין אצלי גישה למחשב לילדים אבל המודד שלי לגבי חסימה אם חלילה הבן שלי ניגש למחשב האם אני רוצה שהוא יחשף לתכנים האלו או לא אני רוצה בשבילי כזו רמת חסימה!!!!!!!!!! אז לכל הצועקים תבדקו את עצמכם האם הייתם מוכנים שהילד שלכם יחשף לאותם תכנים באוצר החכמה שנפלטו בטעות וכו' ושוב כמובן שאין גישה למחשב שלי לילדים אבל זה המודד שלי ושוב תודה למתנדבים אל תשכחו שאם יש ביקורת וטענות סימן שהס"מ לא מרוצה מהפעילות שלכם
הקטן

שלח תודה: 0 time
קיבל תודה: 18 פעמים

הודעהעל ידי נחלים » 22 יולי 2015, 13:55

הקטן כתב:ראיתי היום לראשונה את נושא חסימת פורום אוה"ח עברתי על כל ההארות וכמה שעד היום הודאתי להי"ת על שמצאתי את החסימה הקדושה הזו עכשיו אני מודה בכפלי כפליים ברוך שמסר עולמו לשומרים אם אנו רוצים חסימה הרמטית זה חייב להיות בלי פשרות הייתי באתרוג ואין צריך להסביר את ההבדל מה גם ש"את אשר התרת אסרתי" הם מקיימים שם וע"י זה גורמים לאנשים לרדת ברמה וכו' אנו סומכים על צדיקי נט פרי ששומרים על קדושתינו אין אומרים לאדם חטא אתה כדי שיזכה חברך ועדיף לטעות בחסימה מאשר בפתיחה ובפרט כאן שזה בהוראת הוועדה או לנו אם נשמע לרבנים רק מה "אנו" מבינים כמובן שאין אצלי גישה למחשב לילדים אבל המודד שלי לגבי חסימה אם חלילה הבן שלי ניגש למחשב האם אני רוצה שהוא יחשף לתכנים האלו או לא אני רוצה בשבילי כזו רמת חסימה!!!!!!!!!! אז לכל הצועקים תבדקו את עצמכם האם הייתם מוכנים שהילד שלכם יחשף לאותם תכנים באוצר החכמה שנפלטו בטעות וכו' ושוב כמובן שאין גישה למחשב שלי לילדים אבל זה המודד שלי ושוב תודה למתנדבים אל תשכחו שאם יש ביקורת וטענות סימן שהס"מ לא מרוצה מהפעילות שלכם

שפתיים ישק!
רבותי! 'הקטן' הזה מדבר לענין:
עדיף לנו ש"יטעו" ויחסמו יותר מידי מאשר ח"ו הפוך (אצל המסננים האחרים) שבטעות מקילים מידי ועוברים שם על איסורי תורה!
נחלים
משתמש וותיק

שלח תודה: 112 פעמים
קיבל תודה: 113 פעמים

הודעהעל ידי נחלים » 22 יולי 2015, 14:13

מאמין כתב:
אהרן כתב:הנה ציטוט טרי משם
"איני רוצה להאריך בדוגמאות רק דוגמא קטנה אתרי חב"ד למיניהם ח"ו ע"ז ממש, ברסלב סתם משוגעים"

וזה תוך כדי הדברים שמסבירים מדוע החסימה לא מוצדקת.

קראתי את ההודעה שם וכמדומה שאתה עושה משהו לא הוגן, המילים שציטטת כתובים בציניות להראות את השקפת הועדה וכו' ע"ש ודוק

זה לא 'משהו שאינו הוגן' זה אולי הבנה קצת מוטעית בכוונתו של ההוא.
ויש לדון האם כוונתו עצמו שחבד זה.. וברסלב זה... או שכוונתו שהקלדן מהוועדה יפסול אותם מהאי טעמא, והוא עצמו סבור שגם אפיקורסות בויקיפדיה צריכה להיות פתוחה....
נחלים
משתמש וותיק

הודעהעל ידי מאמין » 22 יולי 2015, 14:33

נחלים כתב:עדיף לנו ש"יטעו" ויחסמו יותר מידי מאשר ח"ו הפוך (אצל המסננים האחרים) שבטעות מקילים מידי ועוברים שם על איסורי תורה!

זה נכון ברמת העיקרון, אבל כשמעמידים אדם על טעותו, והוא ממשיך להתחפר בה, זה חמור מאוד.
מאמין
משתמש וותיק

הודעהעל ידי נחלים » 22 יולי 2015, 14:41

מאמין כתב:
נחלים כתב:עדיף לנו ש"יטעו" ויחסמו יותר מידי מאשר ח"ו הפוך (אצל המסננים האחרים) שבטעות מקילים מידי ועוברים שם על איסורי תורה!

זה נכון ברמת העיקרון, אבל כשמעמידים אדם על טעותו, והוא ממשיך להתחפר בה, זה חמור מאוד.

בכל ויכוח עניני ככל שיהיה יש 2 צדדים שכ"א מהם סבור שהשני טעה והוא רק מתחפר וכו'.
אם קצת הבנה אפשר לפתור את הבעיות, ולדעתי מי שאמור להתקפל פה זה אוצר החכמה בפני הועדה שמונתה ע"י גדולי ישראל אם הוא מתיימר להיות אתר תורני הכפוף לסמכותם של הגדולים!

נטפרי אינה צד בענין, היא סופגת בגבורה ובתעצומות אבני בליסטראות רק ע"כ שהיא שומעת לדעת תורה, ובושה רבה היא ש'הלמדנים' מהפורום המדובר הם אלו שעומדים מאחרי התותחים האלו!
נחלים
משתמש וותיק

הודעהעל ידי נחלים » 22 יולי 2015, 14:50

משהו מענין:

הדיון הפורום של האוצר הפך להיות טפשי וחד צדדי, אתם יודעים למה - החברים בנטפרי לא שם - הם חסומים לשם!
יחד עם זאת אפשר למצוא שם כמה וכמה ניקים שפויים שמצטערים שהפורום פתוח בסינון שלהם, וכאלו שמציעים להנהלת האתר לרדת מהעץ! חן חן להם!!!

האשכול שהם פתחו בנידון לא העלה אפי' סברה הלכתית, תורנית השקפתית אחת טהורה, הוא רק מוכיח שוב ושוב עד כמה התפוחים נופלים קרוב לעץ, והוא - שורשיו רקובים...
נחלים
משתמש וותיק

הודעהעל ידי הקטן » 22 יולי 2015, 14:52

אם אוצר החכמה לשם שמים מדוע לא ישמעו לוועדה
הקטן

שלח תודה: 0 time
קיבל תודה: 18 פעמים

הקודםהבא

חזור אל נט-פרי - רעיונות - באגים - וחסימות